• Wiosna tuż, tuż...

• Podczas zajęć kółka geograficznego prowadzonego przez Panią Jawigę Ryszewską grupa uczniów z klasy 6 uczestniczyła w zajęciach terenowych. Tematem zajęć była orientacja w terenie oraz  rozpoznawanie drzew zimą.

Udało nam się odnaleźć wiosnę w lutym. Wierzby zaczynają już kwitnąć. Na gałązkach pojawiły się białe "kotki", z których wyrosną zwiastujące wiosnę żółte kwiaty.

• Żołnierze Wyklęci

• Pan Piotr Feczko w naszej szkole przeprowadził cykl zajęć, włączając całą społeczność szkolną, dotyczących historii Żołnierzy Wyklętych.

• WIEM, CO JEM!!!

• Mali Odkrywcy, realizując projekt Woda dla Zdrowia, ważyli zawartość cukru w poszczególnych napojach.

Każdy Odkrywca wie, że woda jest O.K.!!!

• Klasa IV, V i MAŁY KSIĄŻĘ :)

• W dniu 26.02.2020 r. uczniowie klasy IV i V wraz z opiekunami wybrali się na musical pt. Mały Książę na podstawie utworu A. de Saint-Exupéry. Spektakl, obudowany piękną muzyką, ciekawymi strojami oraz wzbogacony elementami cyrkowymi, nie zatracił głównego przesłania, mianowicie, że „dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

Historia Małego Księcia odwiedzającego kolejne planety i poznającego prawdę o dorosłych i o sobie samym urzekła widzów szczerością i zapewniła chwile wzruszeń.

• Działania kółka fizyczno-chemicznego!!!

• Uczestnicy kółka fizyczno-chemicznego pod opieką Pani Lili Dębosz na zaproszenie Krasnoludków i Małych Odkrywców pod opieką Pani Joanny Konior wspólnie prowadzili interesujące doświadczenia.

• KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – EDYCJA VI – 2020 r.

• Szanowni Państwo ,

w imieniu Pana Prezydenta zachęcam Państwa do udziału w VI edycji wydarzenia promującego szkolnictwo zawodowe, jakim jest KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW, który będzie odbywał się w tym roku od 2 do 6 marca.

Poprzednie  edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Z każdym kolejnym rokiem oferty składane przez szkoły prowadzące kształcenie zawodowe są bardziej różnorodne, dając tym samym możliwość poniesienia kwalifikacji albo nawet przekwalifikowania się.

Wydarzeniem towarzyszącym tej inicjatywie są Otwarte Soboty w samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe.

Zgodnie z ustaleniami Zespołu Doradczego Dyrektorów Szkół Technicznych w tym roku zostaną one zorganizowane 7 marca i 25 kwietnia.

Harmonogram Krakowskiego Tygodnia Zawodowców  Harmonogram_KTZ.xlsx

Ewa Całus

Dyrektorka Wydziału Edukacji

• Czy praca domowa jest potrzebna?

w ramach współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim otrzymaliśmy bezpłatne zaproszenie do wzięcia udziału w otwartym wykładzie prowadzonym przez

dr Kjersti Holte z Norwegii dotyczącym

"Łamania mitów pracy domowej".

Spotkanie na bieżąco będzie tłumaczone na język polski.

• ŚWIETLICA :)

• W naszej świetlicy pod opieką
            Pani Moniki i Pani Agnieszki
            można bardzo miło spędzać czas!!!