• Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego

• Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2

zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia w Krakowie.

• ZAJRZYJ! Tu znajduje się oferta krakowskich szkół średnich i branżowych :)

• Doradca Zawodowy czeka właśnie na Ciebie!

• Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie przygotowała e-poradnik jak przygotować się do procesu rekrutacji i podjęcia decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Wiele cennych informacji znajdą w nim uczennice i uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej ich rodzice i nauczyciele. Poradnik w załączeniu.

Ponadto za Państwa pośrednictwem serdecznie zapraszam Rodziców uczniów klas VIII na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, panią Beatą Oprochą. W celu ustalenia terminu spotkania proszę napisać na adres e-mail  beataoprocha@poradnia2krakow.pl. Spotkanie może odbyć się na terenie poradni lub on-line.

Uczniowie zainteresowani indywidualnymi  konsultacjami  z doradcą zawodowym mogą ustalić termin spotkania pisząc na adres e-mail doradcyzawodowi@poradnia2krakow.pl.

• Materiały pomocne w wyborze szkoły...

• KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW

• STARTUJEMY

od 12 do 16 kwietnia 2021 roku

• W imieniu Pana Prezydenta zachęcam Państwa do udziału w VII edycji wydarzenia promującego szkolnictwo techniczne i branżowe, jakim jest KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW, który trwał będzie w tym roku od 12 do 16 kwietnia br. Inicjatywie tradycyjnie towarzyszą dwie „soboty otwarte” w krakowskich szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, przypadające na 17 kwietnia i 29 maja br.

W tym czasie uczniowie będą mogli wziąć udział w szeregu ciekawych inicjatyw, mających pomóc im w wyborze odpowiedniej drogi dalszego kształcenia. Powrót uczniów do szkół to dla nich samych ogromna radość, ale także wielkie wyzwanie. Obecna sytuacja epidemiczna nie daje pewności czy przewidziany program Krakowskiego Tygodnia Zawodowców odbędzie się w dotychczasowej formule. Państwo Dyrektorzy szkół prowadzących kształcenie zawodowe podjęli decyzję co do formy przeprowadzenia obecnej edycji, w sposób jak najlepiej dostosowany do panujących warunków.